מדיניות הזמנות ומשלוחים

מדיניות החזרת מוצרים או ביטולי עסקה

מתנות השוקולד שאנו מספקים מיוצרים על-פי הזמנה אישית עבור הלקוח. מטבע הדברים ועפ"י חוק (מדיניות החזרת טובין שלא עקב פגם ומוצרי מזון), מרגע הדפסת התמונה, הסמל או הכיתוב האישי אותו ביקש הלקוח להטמיע על השוקולד לא ניתן יהיה לשוב ולמכור אותו ללקוח אחר. לכן, אין ביכולתנו לכבד החלפות או החזרות של מוצרי השוקולד לאחר הדפסתם.

מדיניות החזרת טובין שלא עקב פגם: כל ביטול הזמנה מעבר ל-3 שעות מרגע ההזמנה לא יכובד ולא יוחזר כספו של הלקוח וזאת בהתאם למדיניות החזרת מוצרי מזון, או טובין שיוצרו במיוחד לפי הזמנה של הלקוח.

 
נהלים נוספים

  1. עם תחילת תהליך ההדפסה לא ניתן יהיה לבטל או לשנות את ההזמנה. ביטול ההזמנה מכל סיבה ובכל שלב בתהליך התהוות המוצר יחייב את הלקוח בתשלום הסכום המלא של העסקה.

  2. עם קבלת המשלוח יש לאחסן את מוצרי השוקולד במקום קריר ויבש.

  3. מוצרי השוקולד שלנו מכילים חלב ועשויים להכיל רכיבים אלרגניים נוספים.

  4. הדפסה על שוקולד הינה תהליך מורכב בעל רגישות לנוזלים ולטמפרטורה, מטבע הדברים תיתכן סטייה בגווני הצבע ובאיכות ההדפסה על שוקולד.

  5. חברת פרלינים הינה שגרירה של נושא שמירת זכויות היוצרים ומזהירה את לקוחותיה לבל יעשו שימוש בחומרים המפרים זכויות יוצרים. הסכם זה פוטר את חברת פרלינים מאחריות משפטית בגין חומר טקסטואלי ו/או גראפי הנמסר לה מאת הלקוח לצורך ביצוע ההזמנה. הלקוח מצהיר בזאת כי החומרים הנ"ל נמצאים בבעלותו או בעלי רישיון המתיר לו שימוש בהן. הלקוח לא יבוא בכל טענה כלפי חברת פרלינים על כל נזק ועוול שייגרם לו כתוצאה משימוש בחומרים אלו. חברת פרלינים שומרת על זכותה לסרב לעשות שימוש בחומרים הנחשדים כמפרים זכויות יוצרים.

  6. חברת פרלינים שומרת לעצמה את הזכות להשתמש במוצר המוזמן למטרות שיווק וקידום עסקיה.

  7. אין כפל מבצעים

 

משלוחים

זמן אספקה עד 7 ימי עסקים.
להזמנות המצריכות ייצור מיוחד נדרשים לעיתים מספר ימי עבודה נוספים לייצור אריזה ומשלוח.

ההזמנות נשלחות באמצעות שירות שליחים מיוחד (Special Delivery) בקירור עד בית הלקוח, בהזמנה מראש בלבד.

חברת המשלוחים מגיעה לכתובת הבניין (לא עד פתח הדירה/משרד). באזורים בהם קיימת בעיית חניה או עומסי תנועה יש לצאת לאסוף את המשלוח מהשליח אשר ימתין ברחוב בסמוך לכתובת הלקוח.

 

המשלוחים מסופקים לאורך שעות היום ותלויים בסבב המשלוחים של חברת המשלוחים באותו יום. 

חברת המשלוחים אינה מתחייבת לשעת ההגעה.

 

על הלקוח להישאר זמין בטלפון ונוכח בכתובת שמסר עד להגעת השליח או לדאוג למי מטעמו אשר יוכל לקבל את המשלוח בשמו. במידה ולא יתקיימו התנאים הנ"ל ותיאלץ חברת המשלוחים להתעכב או לשוב לכתובת זו במועד מאוחר יותר יחויב הלקוח בדמי משלוח נוספים.

ניתן לבצע הזמנה מראש לתאריך יעד עתידי אותו יש לציין בהערות להזמנה.

במידה ולא צוינה בקשה לתאריך יעד עתידי לאספקה, המשלוח יסופק באופן אוטומטי במועד האספקה הקרוב.

ניתן לאסוף את ההזמנה ממפעלנו בימים א' - ה' בין השעות 7:15 - 14:45 בתיאום מראש בלבד!

 

ערי המרכז (03)

המשלוחים לאזור המרכז יוצאים פעם בשבוע בימי חמישי בלבד.

יתר קצוות הארץ

משלוחים ליעדים רחוקים מעבר לאזור המרכז מבוצעים באמצעות שרות השליחים של דואר ישראל. משלוחים מבוצעים לכל הארץ לערים המרכזיות בלבד. אין התחייבות הגעה ליישובי ספר, מושבים וכפרים. יש לוודא טלפונית הגעה לאזורכם. 

בחלק מהאזורים החבילה תסופק לסניף הדואר האזורי. מטבע הדברים ומכיוון שאין לנו האפשרות לפקח על תנאי האחסון של המארז בסניפי הדואר, יש להגיע לאסוף את החבילה באופן מיידי!

רשימת הערים: אופקים/ אור יהודה/ אשדוד/ אשקלון/ באר שבע/ בית שמש/ בני ברק/ בת ים/ גבעת שמואל/ גבעתיים/ גדרה/ גן יבנה/ דימונה/ הוד השרון/ הרצליה/ חדרה/ חולון/ חיפה/ טבריה/ יבנה/ יהוד-מונוסון/ ירושלים/ כפר סבא/ כרמיאל/ לוד/ מגדל העמק/ נהרייה/ נס ציונה/ נצרת/ נצרת עילית/ נשר/ נתיבות/ נתניה/ סביון/ עומר/ עכו/ עפולה/ ערד/ פתח תקווה/ קריית אונו/ קריית אתא/ קריית ביאליק/ קריית גת/ קריית חיים/ קריית טבעון/ קריית ים/ קריית מוצקין/ קריית מלאכי/ ראשון לציון/ רחובות/ רמלה/ רמת גן/ רמת השרון/ רעננה/ שדרות/ תל אביב - יפו.

 

עם קבלת המשלוח יש לאחסנו במקום קריר ויבש.